Angel 1
- Islam
- Not Specified
- 40
- 5ft 4in - 163cm
-
Divorced -
Chandpur - Bangladesh
About Me
| Profile Of | Self |
| Age | 40 |
| Height | 5ft 4in - 163cm |
| Marital Status | Divorced |
| Blood Group | O+ |
| Religion | Islam |
| Current City | Chandpur |
| Highest Qualification | Masters Or Equivalent |
| Current Job | Not Specified |
Basic Information
| Given Name | Angel |
| Surname | 1 |
| Gender | Female |
| Blood Group | O+ |
| Height | 5ft 4in - 163cm |
| Marital Status | Divorced |
| Complexion | Light to medium |
| Diet | Veg |
| Religion | Islam |
| Has Disability | Not Specified |
| Mother Tongue | Bangla |
| Current City | Chandpur |
Educational Information
| Highest Qualification | Masters Or Equivalent |
Career Information
| Job Sector | Not Specified |
| Current Job | Not Specified |
Family Information
| Family Location | Not Specified |
Location Information
| Citizenship Status | Citizen |
| Country of origin | Bangladesh |
| Current country | Bangladesh |
| Current City | Chandpur |
Religious Information
| What is your religion? | Islam |
| Religion Practice | Not Specified |
| Family’s Religion Practice | Not Specified |
| Do you wear clothes above the ankles? | No |
Marriage Proposal
| Have your guardians agreed to your marriage? | No |
| Would you like to study after marriage? | No |
| Would you like to work outside home after marriage? | No |
| Would you or your family expect any gift ? | No |
Partner Preference
| Minimum Age | 37 |
| Maximum Age | 39 |
| Minimum Height | 6ft - 183cm |
| Maximum Height | 6ft 4in - 193cm |
| Religion | Other |
| Marital Status | Single |
| Qualification | MastersOrEquivalent |
| Monthly Income Min | 125K |
| Monthly Income Max | 300K |
