Mohammad Aynal Haque
- Islam
- Professional
- 30
- 5ft 4in - 163cm
-
Single -
Abroad - Bangladesh
About Me
| Profile Of | Self |
| Age | 30 |
| Height | 5ft 4in - 163cm |
| Marital Status | Single |
| Blood Group | O+ |
| Religion | Islam |
| Current City | Abroad |
| Highest Qualification | Honors Or Equivalent |
| Current Job | Professional |
Bio
আমি ইসলামিক টাইপের মানুষ কিন্তু সব সময় আমার কাছের মানুষ কে বেশি পছন্দ করি। আমি ঘুরতে পছন্দ করি, আমার বিশ্ব ভ্রমন করার খুব ইচ্ছ্র। যদি আমার প্রিয়তমা কেউ হয় তো আমি যেমন ভালবাসি ঠিক তেমনি আমাকে খেয়াল রাখিতে হবে। বলার অনেক কিছু আছে নিজেকে নিয়ে সেটা তখনি আলোচনা করব ইনশাআল্লাহ।
Basic Information
| Given Name | Mohammad Aynal |
| Surname | Haque |
| Gender | Male |
| Blood Group | O+ |
| Height | 5ft 4in - 163cm |
| Marital Status | Single |
| Complexion | Fair |
| Diet | Non veg |
| My Value | Islam |
| Religion | Islam |
| Chronic Health Disease | No Chronic Condition |
| Has Disability | Not Specified |
| Weight | 58 Kg |
| Mother Tongue | Bangla |
| Current City | Abroad |
Educational Information
| Highest Qualification | Honors Or Equivalent |
| School Attended | yes |
| College Attended | Yes |
| University Attented For Bachelors | Yes |
Career Information
| Job Sector | Private |
| Current Job | Professional |
| Monthly Income (approx) | 90000 |
Family Information
| Family Location | Not Specified |
Location Information
| Citizenship Status | Non Resident Bangladeshi |
| Country of origin | Bangladesh |
| Current country | Bangladesh |
| Current City | Abroad |
| Hometown | Brahmanbaria, Nabinagar |
Religious Information
| What is your religion? | Islam |
| Religion Practice | Not Specified |
| Family’s Religion Practice | Not Specified |
Marriage Proposal
| Have your guardians agreed to your marriage? | No |
| Would you like to allow your wife to study after marriage? | No |
| Would you like to allow your wife to work outside home after marriage? | No |
| Would you or your family expect any gift ? | No |
Partner Preference
| Minimum Age | 0 |
| Maximum Age | 0 |
| Minimum Height | 5ft 3in - 160cm |
| Maximum Height | 5ft 4in - 163cm |
| Religion | Islam |
| Marital Status | Single |
| Qualification | HonorsOrEquivalent |
| Monthly Income Min | 50K |
| Monthly Income Max | 150K |
